1993 yılında kaba inşaat malzemesi satışı sonrasında 1998 yılında orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, yeni inşaat teknolojileri, son yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkartmayı hedefleyen bir anlayış ile 1993 yılında Bursa’da kurulmuş olan Tayyaroğlu İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Bursa’da inşaat sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden, gelişime açık, güçlü idari ve mali birikimi ile Bursa’da sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. 2019 yılı itibariyle “yapımerkez.com” adı altında tüm Türkiye’ye açılma kararı almıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak müşteri memnuniyetini her şeyden önce gelir mantığı ile  bugünkü konumuna gelmiştir ve böyle devam edecektir.

Tayyaroğlu İnşaat ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Özcan Demirkıran
Tayyaroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı